TMM-126-01-G-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-126-01-G-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMM-126-01-G-D
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H
Podatkovni listi: 1.TMM-126-01-G-D.pdf2.TMM-126-01-G-D.pdf3.TMM-126-01-G-D.pdf4.TMM-126-01-G-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMM-126-01-G-D
Številka dela TMM-126-01-G-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.323" (8.20mm) Druga imena SAM1173-26
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 52
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.059" (1.50mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 52 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3.2A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post 3.00µin (0.076µm) Končna debelina - parjenje 20.0µin (0.51µm)
Stopite v stik - konec Gold Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TMM-126-01-G-D-RA-004
TMM-126-01-G-D-RA-004
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 14177 pcs
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA-004.pdf
RFQ
TMM-126-01-FM-S-RA-023
TMM-126-01-FM-S-RA-023
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 34367 pcs
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RA-023.pdf
RFQ
TMM-126-01-G-D-RA-005
TMM-126-01-G-D-RA-005
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA-005.pdf
TMM-126-01-FM-S-RA-025
TMM-126-01-FM-S-RA-025
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RA-025.pdf
TMM-126-01-G-D-RA-002
TMM-126-01-G-D-RA-002
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA-002.pdf
TMM-126-01-FM-S-RA-026
TMM-126-01-FM-S-RA-026
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RA-026.pdf
TMM-126-01-FM-S-RA-022
TMM-126-01-FM-S-RA-022
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RA-022.pdf
TMM-126-01-G-D-RA-001
TMM-126-01-G-D-RA-001
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA-001.pdf
TMM-126-01-FM-S-RA-024
TMM-126-01-FM-S-RA-024
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RA-024.pdf
TMM-126-01-FM-S-RE
TMM-126-01-FM-S-RE
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-FM-S-RE.pdf
TMM-126-01-G-D-RA
TMM-126-01-G-D-RA
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA.pdf
TMM-126-01-G-D-RA-003
TMM-126-01-G-D-RA-003
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-G-D-RA-003.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika