TMM-126-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-126-01-S-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMM-126-01-S-D
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H
Podatkovni listi: 1.TMM-126-01-S-D.pdf2.TMM-126-01-S-D.pdf3.TMM-126-01-S-D.pdf4.TMM-126-01-S-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMM-126-01-S-D
Številka dela TMM-126-01-S-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 52POS DUAL 2MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.323" (8.20mm) Druga imena SAM1175-26
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 52
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.059" (1.50mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 52 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3.2A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TMM-126-01-S-D-RA-002
TMM-126-01-S-D-RA-002
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 9877 pcs
Prenesi: TMM-126-01-S-D-RA-002.pdf
RFQ
TMM-126-01-S-D-RA-003
TMM-126-01-S-D-RA-003
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 10534 pcs
Prenesi: TMM-126-01-S-D-RA-003.pdf
RFQ
TMM-126-01-S-D-RA-004
TMM-126-01-S-D-RA-004
Opis: 2MM TERMINAL STRIP