TMM-126-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-126-01-T-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMM-126-01-T-S
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 26POS SNGL 2MM T/H
Podatkovni listi: 1.TMM-126-01-T-S.pdf2.TMM-126-01-T-S.pdf3.TMM-126-01-T-S.pdf4.TMM-126-01-T-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMM-126-01-T-S
Številka dela TMM-126-01-T-S Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 26POS SNGL 2MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TMM Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.323" (8.20mm) Druga imena SAM1178-26
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.059" (1.50mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3.2A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TMM-126-01-T-S-RA-003
TMM-126-01-T-S-RA-003
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 38027 pcs
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA-003.pdf
RFQ
TMM-126-01-T-D-RE
TMM-126-01-T-D-RE
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 26616 pcs
Prenesi: TMM-126-01-T-D-RE.pdf
RFQ
TMM-126-01-T-D-SM
TMM-126-01-T-D-SM
Opis: CONN HEADER 52POS DUAL 2MM SMD
Prenesi: TMM-126-01-T-D-SM.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-001
TMM-126-01-T-S-RA-001
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA-001.pdf
TMM-126-01-T-D-SM-A
TMM-126-01-T-D-SM-A
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-D-SM-A.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-002
TMM-126-01-T-S-RA-002
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA-002.pdf
TMM-126-01-T-D-SM-P
TMM-126-01-T-D-SM-P
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-D-SM-P.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-004
TMM-126-01-T-S-RA-004
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA-004.pdf
TMM-126-01-T-Q-RE
TMM-126-01-T-Q-RE
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-Q-RE.pdf
TMM-126-01-T-S-RA
TMM-126-01-T-S-RA
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA.pdf
TMM-126-01-T-Q-RA
TMM-126-01-T-Q-RA
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-Q-RA.pdf
TMM-126-01-T-S-RA-005
TMM-126-01-T-S-RA-005
Opis: 2MM TERMINAL STRIP
Prenesi: TMM-126-01-T-S-RA-005.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika