TMM-150-01-S-D-SM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-150-01-S-D-SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMM-150-01-S-D-SM
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 100POS DUAL 2MM SMD
Podatkovni listi: 1.TMM-150-01-S-D-SM.pdf2.TMM-150-01-S-D-SM.pdf3.TMM-150-01-S-D-SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMM-150-01-S-D-SM
Številka dela TMM-150-01-S-D-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 100POS DUAL 2MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena SAM1169-50
TMM15001SDSM
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 100
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 100 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3.2A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm) Stik s fino debelino - post -