TMM-150-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMM-150-01-T-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMM-150-01-T-S
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 50POS 2MM SNGL T/H
Podatkovni listi: 1.TMM-150-01-T-S.pdf2.TMM-150-01-T-S.pdf3.TMM-150-01-T-S.pdf4.TMM-150-01-T-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMM-150-01-T-S
Številka dela TMM-150-01-T-S Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 50POS 2MM SNGL T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TMM Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.323" (8.20mm) Druga imena SAM1178-50
TMM15001TS
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 50
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 50 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3.2A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm) Stik s fino debelino - post -