TSM-120-01-TM-SH-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSM-120-01-TM-SH-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 SQ. TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSM-120-01-TM-SH-A
Številka dela TSM-120-01-TM-SH-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 39313 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TSM Razmik med vrsticami - parjenje -
RoHS Status RoHS Compliant Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.120" (3.05mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post -