TSS-105-04-T-D-RA-10
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSS-105-04-T-D-RA-10
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSS-105-04-T-D-RA-10
Številka dela TSS-105-04-T-D-RA-10 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis LOW PROFILE .025 SQ STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48906 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Flex Stack, TSS Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 9
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.365" (9.27mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.250" (6.35mm) Stik s fino debelino - post -