TSS-115-01-T-D-01
pregled izdelka
Številka dela: TSS-115-01-T-D-01
  • Sporočilo
Specifikacije TSS-115-01-T-D-01
Številka dela TSS-115-01-T-D-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis LOW PROFILE .025 SQ STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40857 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Flex Stack, TSS Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.480" (12.19mm) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.350" (8.89mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.115" (2.92mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.250" (6.35mm) Stik s fino debelino - post -