TSW-106-07-T-D-012
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSW-106-07-T-D-012
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025'' SQ. TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSW-106-07-T-D-012
Številka dela TSW-106-07-T-D-012 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025'' SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55570 pcs Podatkovni list
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Connector Header position
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TSW-106-07-T-D-003
TSW-106-07-T-D-003
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .025'' SQ. TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 62905 pcs
Prenesi:
RFQ
TSW-106-07-T-S-002
TSW-106-07-T-S-002
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 81125 pcs
Prenesi:
RFQ
TSW-106-07-T-D-LL
TSW-106-07-T-D-LL
TSW-106-07-T-D-007
TSW-106-07-T-D-007
TSW-106-07-T-D-006
TSW-106-07-T-D-006
TSW-106-07-T-S-001
TSW-106-07-T-S-001
TSW-106-07-T-D-008
TSW-106-07-T-D-008
TSW-106-07-T-S
TSW-106-07-T-S
Opis: CONN HEADER 6POS .100" SNGL TIN
Prenesi: TSW-106-07-T-S.pdf
TSW-106-07-T-S-003
TSW-106-07-T-S-003
TSW-106-07-T-D
TSW-106-07-T-D
Opis: CONN HEADER 12POS .100" DL TIN
Prenesi: TSW-106-07-T-D.pdf
TSW-106-07-T-Q
TSW-106-07-T-Q
TSW-106-07-T-D-001
TSW-106-07-T-D-001
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika