TSW-136-23-F-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TSW-136-23-F-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSW-136-23-F-S
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" SQ. TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi: 1.TSW-136-23-F-S.pdf2.TSW-136-23-F-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSW-136-23-F-S
Številka dela TSW-136-23-F-S Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33110 pcs Podatkovni list 1.TSW-136-23-F-S.pdf2.TSW-136-23-F-S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TSW Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.445" (11.30mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.115" (2.92mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post -