TSW-142-23-L-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TSW-142-23-L-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSW-142-23-L-D
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 84POS .100" DL GOLD
Podatkovni listi: 1.TSW-142-23-L-D.pdf2.TSW-142-23-L-D.pdf3.TSW-142-23-L-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TSW-142-23-L-D
Številka dela TSW-142-23-L-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 84POS .100" DL GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TSW Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.445" (11.30mm) Druga imena SAM1070-42
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 84
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 84 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.115" (2.92mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)