TW-05-08-G-D-445-100
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TW-05-08-G-D-445-100
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER DUAL 2MM 10POS GOLD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TW-05-08-G-D-445-100
Številka dela TW-05-08-G-D-445-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER DUAL 2MM 10POS GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija TW
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - rep 0.100" (2.540mm) Dolžina - Višina sklada 0.445" (11.303mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.286" (7.264mm) Dolžina - celoten Pin 0.831" (21.107mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole