ZF5S-10-03-T-WT
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZF5S-10-03-T-WT
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka ZERO INSERTION FORCE .5MM ASSEMB
Podatkovni listi: 1.ZF5S-10-03-T-WT.pdf2.ZF5S-10-03-T-WT.pdf3.ZF5S-10-03-T-WT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZF5S-10-03-T-WT
Številka dela ZF5S-10-03-T-WT Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis ZERO INSERTION FORCE .5MM ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija ZF5S Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Funkcija zaklepanja Slide Lock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Natural
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC
Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 10 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount Trenutna ocena 1.8A per Contact