ZW-03-10-G-D-400-093
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZW-03-10-G-D-400-093
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.ZW-03-10-G-D-400-093.pdf2.ZW-03-10-G-D-400-093.pdf3.ZW-03-10-G-D-400-093.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZW-03-10-G-D-400-093
Številka dela ZW-03-10-G-D-400-093 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, ZW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - rep 0.093" (2.362mm) Dolžina - Višina sklada 0.400" (10.160mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.337" (8.560mm) Dolžina - celoten Pin 0.830" (21.082mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole