HWB015S-05-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HWB015S-05-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 15W
Podatkovni listi: HWB015S-05-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
56 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWB015S-05-R
Številka dela HWB015S-05-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1428 pcs Podatkovni list HWB015S-05-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 4.33" L x 3.62" W x 1.34" H (110.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 15W Druga imena HWB015S-05-R DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 70%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3A
Odobritve CE, cURus, GS Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HWB015S-05-M-C
HWB015S-05-M-C
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Na zalogi: 1119 pcs
Prenesi: HWB015S-05-M-C.pdf
RFQ
HWB015S-05-RM
HWB015S-05-RM
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15W