HWB030S-05-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HWB030S-05-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi: HWB030S-05-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
56 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWB030S-05-R
Številka dela HWB030S-05-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1137 pcs Podatkovni list HWB030S-05-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 30W Druga imena HWB030S-05-R DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 75%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A
Odobritve CE, cURus, GS Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HWB030S-05-RM
HWB030S-05-RM
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Na zalogi: 1129 pcs
Prenesi: HWB030S-05-RM.pdf
RFQ
HWB030S-05
HWB030S-05
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 30W