109BC24GD7-1
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 109BC24GD7-1
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka DC BLOWER 52X15MM LOCK
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 109BC24GD7-1
Številka dela 109BC24GD7-1 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis DC BLOWER 52X15MM LOCK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4162 pcs Podatkovni list
Premer 15.00mm Utež 0.073 lb (33.11g)
Napetostni razpon 12 ~ 27.6VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square/Rounded - 51mm L x 52.6mm H Serija San Ace B52
RPM 6200 RPM Moč (Watts) 1.68W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 43.0 dB(A)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Lifetime @ Temp. Varies Based on Temperature Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.007A Vrsta ležaja Ball