109BD12MD2
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 109BD12MD2
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka DC BLOWER 76X30MM LOCK
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 109BD12MD2
Številka dela 109BD12MD2 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis DC BLOWER 76X30MM LOCK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4314 pcs Podatkovni list
Premer 30.00mm Utež 0.222 lb (100.7g)
Napetostni razpon 10.2 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.236 in H2O (58.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square/Rounded - 76mm L x 75.5mm H Serija San Ace B76
RPM 2100 RPM Moč (Watts) 1.68W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 32.5 dB(A)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.140A Vrsta ležaja Ball