9BD12SC6-1
Sanyo DenkiSanyo Denki
9BD12SC6-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9BD12SC6-1
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka BLOWER 76X20MM 12VDC TACH
Podatkovni listi: 1.9BD12SC6-1.pdf2.9BD12SC6-1.pdf3.9BD12SC6-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9BD12SC6-1
Številka dela 9BD12SC6-1 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis BLOWER 76X20MM 12VDC TACH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7736 pcs Podatkovni list 1.9BD12SC6-1.pdf2.9BD12SC6-1.pdf3.9BD12SC6-1.pdf
Premer 20.00mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon 5 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 76mm L x 69.7mm H Serija San Ace B76
RPM 4500 RPM Moč (Watts) 3.36W
Druga imena 1688-1371 delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Hrup 43.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.280A Vrsta ležaja Ball