9TG48P0G01
Sanyo DenkiSanyo Denki
9TG48P0G01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9TG48P0G01
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka FAN 175X69MM 48VDC CENT PULSE
Podatkovni listi: 1.9TG48P0G01.pdf2.9TG48P0G01.pdf3.9TG48P0G01.pdf4.9TG48P0G01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9TG48P0G01
Številka dela 9TG48P0G01 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis FAN 175X69MM 48VDC CENT PULSE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 69.00mm Utež 1.7 lbs (771.1g)
Napetostni razpon 36 ~ 55.2VDC Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 3.550 in H2O (885.0 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 175mm Dia Serija San Ace C175
RPM 4700 RPM Moč (Watts) 93.6W
Druga imena 1032-106232
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Hrup 73.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 1.95A Vrsta ležaja Ball