0071.1821.B1
SchurterSchurter
Schurter
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0071.1821.B1
Proizvajalec / znamka: Schurter
Opis izdelka VARISTOR 283V 1.75KA DISC 7MM
Podatkovni listi: 0071.1821.B1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0071.1821.B1
Številka dela 0071.1821.B1 Proizvajalec Schurter
Opis VARISTOR 283V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4795 pcs Podatkovni list 0071.1821.B1.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 283V Napetost Varistorja (Min) 255V
Napetost Varistorja (Max) 311V Serija AVTP
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 230V Največji AC volt 180V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 24J natančen opis 283V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 182pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0071.1821.T2
0071.1821.T2
Proizvajalci: Schurter
Opis: VARISTOR 283V 1.75KA DISC 7MM
Na zalogi: 4188 pcs
Prenesi: 0071.1821.T2.pdf
RFQ
0071.1811.A2
0071.1811.A2
Proizvajalci: Schurter
Opis: VARISTOR 283V 800A DISC 5MM
Na zalogi: 4264 pcs
Prenesi: 0071.1811.A2.pdf
RFQ
Prenesi: 0071.1811.T2.pdf
Opis: VARISTOR 283V 6KA DISC 14MM
Prenesi: 0071.1861.A2.pdf
Opis: VARISTOR 283V 3.5KA DISC 10MM
Opis: VARISTOR 235.5V 12KA DISC 20MM