C20F.0104
SchurterSchurter
Schurter
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C20F.0104
Proizvajalec / znamka: Schurter
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.C20F.0104.pdf2.C20F.0104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C20F.0104
Številka dela C20F.0104 Proizvajalec Schurter
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2604 pcs Podatkovni list 1.C20F.0104.pdf2.C20F.0104.pdf
Napetost - UL 250VAC Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcije preklopov -
Serija C20F Debelina plošče -
Mere izreza plošče Rectangular - 34.80mm x 26.80mm Pakiranje Bulk
Število pozicij 3 Tip montaže Panel Mount, Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Trenutni - UL 20A Trenutna - IEC 16A