DKIP-0329-20D6
SchurterSchurter
DKIP-0329-20D6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DKIP-0329-20D6
Proizvajalec / znamka: Schurter
Opis izdelka CMC 20A 3LN CHAS MT
Podatkovni listi: DKIP-0329-20D6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DKIP-0329-20D6
Številka dela DKIP-0329-20D6 Proizvajalec Schurter
Opis CMC 20A 3LN CHAS MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2766 pcs Podatkovni list DKIP-0329-20D6.pdf
Voltage Rating - DC 760V Voltage Rating - AC 540V
Velikost / dimenzija 1.890" L x 1.890" W (48.00mm x 48.00mm) Serija DKIP-3
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Druga imena 486-3161
DKIP-0329-20D6-ND
delovna temperatura -25°C ~ 100°C Število linij 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 3 Line Common Mode Choke Chassis Mount 20A DCR 5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 5 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 20A Odobritve UR