DLFP-0147-16D3
SchurterSchurter
DLFP-0147-16D3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLFP-0147-16D3
Proizvajalec / znamka: Schurter
Opis izdelka COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH
Podatkovni listi: DLFP-0147-16D3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLFP-0147-16D3
Številka dela DLFP-0147-16D3 Proizvajalec Schurter
Opis COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6029 pcs Podatkovni list DLFP-0147-16D3.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 440V
Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) Serija DLFP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Druga imena 486-3155
DLFP-0147-16D3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 100°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 16A DCR 25 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 25 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 16A Odobritve -