TS-701-HT-30
SchurterSchurter
TS-701-HT-30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS-701-HT-30
Proizvajalec / znamka: Schurter
Opis izdelka CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
Podatkovni listi: TS-701-HT-30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS-701-HT-30
Številka dela TS-701-HT-30 Proizvajalec Schurter
Opis CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43668 pcs Podatkovni list TS-701-HT-30.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC 250V
Serija TS Druga imena 486-2967
TS-701-HT-30-ND
Število Poljakov 1 Tip montaže Panel Mount
Napetost osvetlitve (nominalno) - Osvetlitev -
Trenutna ocena 30A Tip prekinjevalca Thermal