2EX222K3
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2EX222K3
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 2200PF 3KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 2EX222K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2EX222K3
Številka dela 2EX222K3 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 2200PF 3KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4713 pcs Podatkovni list 2EX222K3.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose