EZ1084CM-1.5TRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZ1084CM-1.5TRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 5A TO263
Podatkovni listi: EZ1084CM-1.5TRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EZ1084CM-1.5TRT
Številka dela EZ1084CM-1.5TRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36144 pcs Podatkovni list EZ1084CM-1.5TRT.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.35V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A TO-263
Trenutni - izhod 5A Nadzorne funkcije -