S2KW24C-6P
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2KW24C-6P
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE
Podatkovni listi: S2KW24C-6P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 62 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2KW24C-6P
Številka dela S2KW24C-6P Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62 pcs Podatkovni list S2KW24C-6P.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 24V @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 24000V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 2µs
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 24000V 6A Chassis Mount Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 24000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 6A Capacitance @ Vr, F -