TS14002-C023DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS14002-C023DFNR
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LINEAR 150MA 8MLPD
Podatkovni listi: TS14002-C023DFNR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS14002-C023DFNR
Številka dela TS14002-C023DFNR Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LINEAR 150MA 8MLPD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186817 pcs Podatkovni list TS14002-C023DFNR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x2) Serija nanoSmart®
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA 8-DFN (2x2) Tok - Supply (Max) 200µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable