TS30011-M018QFNR
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS30011-M018QFNR
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 16-VQFN
Podatkovni listi: TS30011-M018QFNR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS30011-M018QFNR
Številka dela TS30011-M018QFNR Proizvajalec Semtech
Opis IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 16-VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133323 pcs Podatkovni list TS30011-M018QFNR.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-QFN (3x3) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-VFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1A 16-VFQFN Exposed Pad Trenutni - izhod 1A