TS30012-M033QFNR
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS30012-M033QFNR
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 16-VQFN
Podatkovni listi: TS30012-M033QFNR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS30012-M033QFNR
Številka dela TS30012-M033QFNR Proizvajalec Semtech
Opis IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 16-VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109230 pcs Podatkovni list TS30012-M033QFNR.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-QFN (3x3) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-VFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TS30012-M033QFNRCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A 16-VFQFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 2A