XE1283SKC433XE1
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XE1283SKC433XE1
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka KIT STARTER FOR XE1283 433MHZ
Podatkovni listi: XE1283SKC433XE1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije XE1283SKC433XE1
Številka dela XE1283SKC433XE1 Proizvajalec Semtech
Opis KIT STARTER FOR XE1283 433MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5833 pcs Podatkovni list XE1283SKC433XE1.pdf
Tip Transceiver Priložena vsebina Board(s)
Serija TrueRF™ Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Pogostost 433MHz
Za uporabo s / sorodnimi izdelki XE1283
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
XE135B
XE135B
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: LAMP XENON RT-3.25 WEDGE 12V