AS2PLB5LB24
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
AS2PLB5LB24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS2PLB5LB24
Proizvajalec / znamka: Sensata Technologies, Airpax
Opis izdelka INDICATOR LIGHT 22MM AMB 24V
Podatkovni listi: AS2PLB5LB24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AS2PLB5LB24
Številka dela AS2PLB5LB24 Proizvajalec Sensata Technologies, Airpax
Opis INDICATOR LIGHT 22MM AMB 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4667 pcs Podatkovni list AS2PLB5LB24.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka - Serija 22.5mm Metal
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.89" (22.50mm) Druga imena 723-1115
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena -
Preglednost objektiva - Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 29.50mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Amber Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Amber 24V Round with Flat Top, 29.50mm