053GAB180A-165Y
Sensata TechnologiesSensata Technologies
053GAB180A-165Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 053GAB180A-165Y
Proizvajalec / znamka: Sensata Technologies
Opis izdelka THERMOSTAT 180 DEG SPST-NC 5A
Podatkovni listi: 053GAB180A-165Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 053GAB180A-165Y
Številka dela 053GAB180A-165Y Proizvajalec Sensata Technologies
Opis THERMOSTAT 180 DEG SPST-NC 5A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11002 pcs Podatkovni list 053GAB180A-165Y.pdf
Toleranca ±5°F (±2.8°C) Sklop zaključka Quick Connect
Preklopna temperatura 180°F (82°C) Preklopi cikle 100K
Serija 5003 Ponastavi temperaturo 165°F (74°C)
Paket / primer Cylinder with Mounting Flange Druga imena 1862-1014
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutna ocena - DC 1.5A (48V), 3A (24V) Trenutna ocena - AC 3A (240V), 5A (120V)
Circuit SPST-NC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN PLUG 80POS 2.5MM SMD .5MM
Na zalogi: 33974 pcs
Prenesi: 0539490878.pdf
RFQ
053GAB155A-140Y
053GAB155A-140Y
Proizvajalci: Sensata Technologies
Opis: THERMOSTAT 155 DEG SPST-NC 5A
Na zalogi: 9638 pcs
Prenesi: 053GAB155A-140Y.pdf
RFQ
053W,AL
053W,AL
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: BOX ABS ALMOND 5.62"L X 3.25"W
Prenesi: 053W,AL.pdf
053GAB190A-175Y
053GAB190A-175Y
Opis: THERMOSTAT 190 DEG SPST-NC 5A
Prenesi: 053GAB190A-175Y.pdf
053I,BK
053I,BK
Opis: BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W
Prenesi: 053I,BK.pdf
053I,AL
053I,AL
Prenesi: 053I,AL.pdf
053GAB140A-125Y
053GAB140A-125Y
Opis: THERMOSTAT 140 DEG SPST-NC 5A
Prenesi: 053GAB140A-125Y.pdf
Opis: 2.0 I/O SOCKET RA FLAT DIP 6CKT
Prenesi: 0539840681.pdf
Proizvajalci: Molex, LLC
Opis: CONN PLUG 100POS 0.5MM SMD GOLD
053GAB230B-205Y
053GAB230B-205Y
Opis: THERMOSTAT 230 DEG SPST-NC 5A
Prenesi: 053GAB230B-205Y.pdf
053I,GY
053I,GY
Opis: BOX ABS GRAY 5.62"L X 3.25"W
Prenesi: 053I,GY.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika