15KPA22CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA22CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA22CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 22V 37.1V P600
Podatkovni listi: 15KPA22CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA22CATR
Številka dela 15KPA22CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 22V 37.1V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54729 pcs Podatkovni list 15KPA22CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37.1V
Napetost - razčlenitev (min) 24.57V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
Druga imena 15KPA22CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 407A Zmogljivost @ Pogostost -