15KPA28CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA28CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA28CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 28V 47.5V P600
Podatkovni listi: 15KPA28CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA28CATR
Številka dela 15KPA28CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 28V 47.5V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65926 pcs Podatkovni list 15KPA28CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 47.5V
Napetost - razčlenitev (min) 31.28V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
Druga imena 15KPA28CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 317.9A Zmogljivost @ Pogostost -