15KPA30CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA30CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA30CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 30V 50.7V P600
Podatkovni listi: 15KPA30CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA30CATR
Številka dela 15KPA30CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 30V 50.7V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45838 pcs Podatkovni list 15KPA30CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 50.7V
Napetost - razčlenitev (min) 33.51V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer P600, Axial
Druga imena 1655-1923-1 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 297.8A Zmogljivost @ Pogostost -