15KPA33CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA33CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA33CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 33V 54.7V P600
Podatkovni listi: 15KPA33CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA33CATR
Številka dela 15KPA33CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 33V 54.7V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62571 pcs Podatkovni list 15KPA33CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 54.7V
Napetost - razčlenitev (min) 36.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 15KPA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
Druga imena 1655-1349-2 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 276.1A Zmogljivost @ Pogostost -