15KPA36ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA36ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA36ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 36V 59.8V P600
Podatkovni listi: 15KPA36ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA36ATR
Številka dela 15KPA36ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 36V 59.8V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68151 pcs Podatkovni list 15KPA36ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.8V
Napetost - razčlenitev (min) 40.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial Druga imena 15KPA36ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 252.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15KPA36A
15KPA36A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 36V 59.8V P600