15KPA60ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA60ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15KPA60ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 60V 97.4V P600
Podatkovni listi: 15KPA60ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15KPA60ATR
Številka dela 15KPA60ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 60V 97.4V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59667 pcs Podatkovni list 15KPA60ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 97.4V
Napetost - razčlenitev (min) 67V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial Druga imena 15KPA60ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 155A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
15KPA60A-B
15KPA60A-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 60V 97.4V P600
Na zalogi: 13383 pcs
Prenesi: 15KPA60A-B.pdf
RFQ
15KPA60AE3/TR13
15KPA60AE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 97.4V P600
Na zalogi: 8159 pcs
Prenesi: 15KPA60AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA60A
15KPA60A
Opis: TVS DIODE 60V 97.4V P600