220CMQ030
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
220CMQ030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 220CMQ030
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 110A PRM4
Podatkovni listi: 220CMQ030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
198 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 220CMQ030
Številka dela 220CMQ030 Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 110A PRM4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1983 pcs Podatkovni list 220CMQ030.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 480mV @ 110A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja PRM4 (Isolated) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer PRM4 Druga imena 220CMQ030SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 110A Chassis Mount PRM4
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10mA @ 30V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 110A