3.0SMCJ30ATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
3.0SMCJ30ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMCJ30ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Podatkovni listi: 3.0SMCJ30ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMCJ30ATR
Številka dela 3.0SMCJ30ATR Proizvajalec SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135369 pcs Podatkovni list 3.0SMCJ30ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 33.3V
Napetost - razčlenitev (min) 30V Napetost - razčlenitev SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 62A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 3.0SMCJ30ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 3.0SMCJ30ATR Opis TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V Zmogljivost @ Pogostost -