3.0SMCJ78ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
3.0SMCJ78ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMCJ78ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V SMC
Podatkovni listi: 3.0SMCJ78ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMCJ78ATR
Številka dela 3.0SMCJ78ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 78V 126V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101865 pcs Podatkovni list 3.0SMCJ78ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 3.0SMCJ78ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A