3.0SMI22ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMI22ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Podatkovni listi: 3.0SMI22ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMI22ATR
Številka dela 3.0SMI22ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279300 pcs Podatkovni list 3.0SMI22ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija 3.0SMI Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1655-2051-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.5A