3.0SMI43CATR
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMI43CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Podatkovni listi: 3.0SMI43CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMI43CATR
Številka dela 3.0SMI43CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258937 pcs Podatkovni list 3.0SMI43CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija 3.0SMI
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1655-2068-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -