3.0SMI70CATR
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMI70CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Podatkovni listi: 3.0SMI70CATR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMI70CATR
Številka dela 3.0SMI70CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249721 pcs Podatkovni list 3.0SMI70CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija 3.0SMI
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1655-2084-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.5A Zmogljivost @ Pogostost -