30CPQ200
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
30CPQ200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30CPQ200
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Podatkovni listi: 30CPQ200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30CPQ200
Številka dela 30CPQ200 Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84344 pcs Podatkovni list 30CPQ200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.05V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AD Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 1655-1012
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V Through Hole TO-247-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30CPQ100
30CPQ100
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Na zalogi: 4212 pcs
Prenesi: 30CPQ100.pdf
RFQ
30CPQ150
30CPQ150
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247