400CMQ040
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
400CMQ040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400CMQ040
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 200A PRM4
Podatkovni listi: 400CMQ040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
198 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400CMQ040
Številka dela 400CMQ040 Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 200A PRM4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1388 pcs Podatkovni list 400CMQ040.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 570mV @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PRM4 (Isolated) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer PRM4 Druga imena 400CMQ040SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 200A Chassis Mount PRM4
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20mA @ 40V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A