409CMQ150
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
409CMQ150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 409CMQ150
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V PRM4
Podatkovni listi: 409CMQ150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 409CMQ150
Številka dela 409CMQ150 Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V PRM4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1365 pcs Podatkovni list 409CMQ150.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.03V @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja PRM4 (Isolated) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer PRM4 Druga imena 1655-1333
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Chassis Mount PRM4
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6mA @ 150V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
409DMQ135
409DMQ135
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE MODULE 135V 400A TO244AB
Na zalogi: 5583 pcs
Prenesi: 409DMQ135.pdf
RFQ
409CNQ135
409CNQ135
Opis: DIODE MODULE 135V 200A TO244AB
Na zalogi: 4744 pcs
Prenesi: 409CNQ135.pdf
RFQ
409996
Proizvajalci: FLIR
Opis: CARRYING CASE, HIP HOLSTER (POUC
Prenesi: 409996.pdf
409CNQ150
409CNQ150
Opis: DIODE MODULE 150V 200A TO244AB