5.0SMCJ26CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
5.0SMCJ26CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMCJ26CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Podatkovni listi: 5.0SMCJ26CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMCJ26CATR
Številka dela 5.0SMCJ26CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 26V 42.1V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105814 pcs Podatkovni list 5.0SMCJ26CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija 5.0SMCJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1655-1404-2
5.0SMCJ26CA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 119A Zmogljivost @ Pogostost -